O blogu

KonsumentKa.eu to blog, na którym łączę marketing, elementy społeczno-psychologiczne i teorię postępowania nabywców z lifestylem. To blog o kupowaniu i sprzedawaniu w życiu codziennym. Jeśli jesteś ciekawym siebie konsumentem, interesuje Cię obsługa klienta albo chcesz stać się lepszym sprzedawcą poznając zachowania nabywców…pozostań w tym miejscu na dłużej! Ka.

KonsumentKa

Decydując się na podjęcie studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomicznym, postanowiłam zgłębiać motywy postępowania nabywców. To dlaczego każdy z nas kupuje, co uzależnia nasze decyzje i w jaki sposób je podejmujemy. Wielowymiarowość decyzji konsumenckich sprawiła, że zagłębiając się w pozycje naukowe, coraz częściej zaczęłam zauważać powiązania i praktyczne odzwierciedlenia poznanych teorii w codziennym życiu. Dużo baczniej zwracam też uwagę na jakość obsługi klienta i detale, które decydują o tym czy chcę gdzieś wrócić i dokonać zakupu po raz kolejny.

KonsumentKa. jest opisem tych obserwacji. Połączeniem naukowej teorii z sytuacjami, które spotykają nas każdego dnia. Mam nadzieję, że refleksje te pobudzą ciekawość czytelników i sprawią, że staną się klientami bardziej świadomymi swoich decyzji i procesów, które się za nimi kryją. Z drugiej strony, jestem przekonana, że poznanie nabywców jest kluczem do profesjonalnej obsługi klienta i sprzedaży dlatego dedykuję tego bloga również osobom przedsiębiorczym, które będą mogły odnaleźć inspirację do polepszania swoich działań i osiągania lepszych rezultatów.

Cieszę się, że jesteś tutaj.

Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie i zostaniesz na dłużej

Będzie mi bardzo miło jeśli zechcesz się przedstawić lub zostawić komentarz. Jak tu trafiłeś? Kim jesteś? Czego szukasz? Może prowadzisz swojego bloga? Zostaw adres- z wielką ochotą do Ciebie zajrzę.

Poznajmy się!

Katarzyna Andruszkiewicz

Ka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *